fbpx

JESTEM W CIĄŻY! PRZEWODNIK PRZYSZŁEJ MAMY

Kompleksowe kompendium wiedzy dla przyszłych mam. 

KOMPLEKSOWA WIEDZA W PIGUŁCE

Ebook ma przejrzystą i zwięzłą konstrukcję w postaci pytań i odpowiedzi. Łącznie jest ich ponad 150! 100% konkretne i sprawdzone informacje.

 

WSZECHSTRONNA TEMATYKA

Wszystkie pytania związane z ciążą podzielone na kategorie: Dolegliwości, Żywienie, Zdrowie, Badania, Leki, Ćwiczenia, Podróże, Hobby, Uroda i Relaks, Prawo pracy w ciąży i po porodzie. 

OPINIE INNYCH MAM

Wszystkie informacje zostały zweryfikowane przez specjalistów, a dodatkowo wzbogacone są o opinie doświadczonych mam.   

MATERIAŁY BONUSOWE

Ebook zawiera wiele odnośników uzupełniających dany temat w postaci materiałów wideo czy artykułów. Nie brakuje także pomocnych dokumentów, które dzięki książce masz pod ręką.

Kim jestem?

Mam na imię Eva i prywatnie jestem mamą dwójki dzieci.

  Od wielu lat prowadzę portal informacyjny dla kobiet w ciąży i młodych mam: mama-to-wie.pl oraz popularną grupę na Facebooku.

Zauważyłam, że pomimo ogromu informacji, które można znaleźć w Internecie na temat macierzyństwa, to kobiety bardzo chętnie czerpią wiedzę z doświadczenia innych mam. Właśnie dlatego w książce nie mogło zabraknąć prawdziwych opinii i cennych porad od innych kobiet.

Włożyłam w ten Ebook całe serce i zaangażowałam mnóstwo czasu. Jestem pewna, że nowy format wśród poradników, zaskoczy Ciebie pozytywnie. Zaciekawi, ale też pomoże Tobie, odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące ciąży. W szczególności, jeżeli chodzi o Twoją codzienność, pracę czy obowiązki.

Takiego poradnika jeszcze nie czytałaś 😉

CO MÓWIĄ
CZYTELNICZKI EBOOKA?

paula

Nie czytałam jeszcze książke o takim formacie. Najważniejsze informacje otrzymuje od razu w artykułach a jak chcę się dowiedzieć więcej, oglądam filmiki. Super rozwiązanie a na dodatek nie muszę szukać godzinami wiarygodnych treści na youtube. Super rozwązanie. Dziękuje i oczywiście polecam.

Grażyna Kłos

Serdecznie polecam. Książka mi bardzo dużo wyjaśniła. Spokojniej podchodze teraz do dużo spraw. Dziękuję

Natalia Wąsik

Książka jest genialna pod każdym możliwym względem. Konkretna, przdatna i super napisana. Polecam przeczytać zarówno mamusiom jak i tatusiom.

Marzena K.

Polecam. Bardzo przyjemnie się czyta. Zawiera dużo przydatnej wiedzy.

Magda K.

PRZEWODNIK PRZYSZŁEJ MAMY.

Kompleksowe kompendium wiedzy dla przyszłych mam. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na niemal wszystkie pytania związane z ciążą, skupione przede wszystkim wokół Twojej osoby! Jeżeli nurtują Cię pytania związane, nie tylko ze stanem błogosławionym, czy rozwojem dziecka, ale również Twoją codziennością, pracą czy obowiązkami – to ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie!