ciekawe miejsca
Świat się zmienia. Dawniej życie towarzyskie kwitło w ramach komitetów kolejkowych a odchudzało się po ciąży dźwigając zakupy i dzieci. Dziś mamy do tego celu specjalnie przygotowane miejsca. Dokąd warto się wybrać?

Już nie trzeba bez przerwy zwracać uwagi, gdzie biega nasze maleństwo, czy kogoś nie zaczepia, itd. Obecnie powstaje coraz więcej miejsc tak samo świetnie przystosowanych do dziecka, jak spełniających oczekiwania mam. Najczęściej są to klubokawiarnie bądź kluboksięgarnie połączone z czytelnią i salą zabaw. Są centra dla mam, które pragną zadbać o swój rozwój zawodowy i osobisty. Tam odbywają się warsztaty, spotkania, na których maluszek jest mile widziany. Coraz większą popularnością cieszą się zajęcia sportowe wszelkiego typu, jak fitness, zumba, itp., gdzie albo pociechy są w czasie zajęć mam, na osobnej sali z wykwalifikowaną opiekunką, albo uczestniczą w ćwiczeniach np. jako… ciężarki…

Różnorodność ofert dla aktywnych matek jest ogromna. Nie trzeba zamykać się w czterech ścianach i zastanawiać, jak spędzić czas. Wystarczy poszukać w wyszukiwarce portalu www.miastomamy.pl najciekawszych miejsc w Twoim mieście i urozmaicić swój plan dnia!

Miasto Mamy (www.miastomamy.pl) to ogólnopolska wyszukiwarka miejsc dla obecnych i przyszłych mam, tworzona przez społeczność mam. Codziennie aktualizowana i budowana przez mamy, które polecają miejsca przyjazne dzieciom i rodzinom.
Zachęcamy do korzystania, polecenia innym mamom i dodawania miejsc, które Ty mamo możesz polecić innym mamom!”

Zdjęcie: Prawa do publikacji wizerunku podpisane z Shutterstock Inc.