Zestaw do pielęgnacji brody
Szwajcarski scyzoryk
Kupowanie prezentów mężczyznom nigdy nie jest proste. Twierdzą, że niczego nie potrzebują i najczęściej kończy się na zakupie kolejnej pary skarpetek lub krawata. Jak urozmaicić urodzinowe lub świąteczne podarki, by sprawdzić bratu, tacie lub mężowi odrobinę radości i wprowadzić lekki element zaskoczenia, rezygnując z prezentów składających się z odzieży?

Szwajcarski scyzoryk

Każdy mężczyzna ma w sobie coś z MacGyvera – z każdej sytuacji znajduje wyjście i nie ma zepsutej rzeczy, której nie byłby w stanie naprawić. Dlatego też Twój tata, brat czy mąż z pewnością docenią sprezentowanie im scyzoryka szwajcarskiego. Takie narzędzie kryje w sobie wiele innych – najbardziej zaawansowane modele posiadają ponad 20 funkcji, takich jak: ostrza – duże i małe, otwieracz – do puszek, kapsli, śrubokręt – 3 mm, 2,5 mm i 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, nożyczki, kombinerki, przecinak do drutu, zaciskacz do ciężarków, piła – do drewna, metalu, pilnik – do paznokci, metalu, przyrząd do czyszczenia paznokci, dłuto 4 mm, hak wielofunkcyjny, wykałaczka, pęseta, kółko do kluczy.

Zestaw do pielęgnacji brody

Zestaw do pielęgnacji brody

Niezależnie od tego, czy mężczyzna któremu chcesz kupić prezent jest brodaczem od zawsze, czy też zdecydował się na zapuszczenie brody pod wpływem trendu, z pewnością doceni zestaw do pielęgnacji brody. Ważne, aby znalazły się w nim odpowiednie kosmetyki, takie jak szampony i olejki, dzięki którym włosy staną się miękkie i będzie można je łatwo ułożyć. Dobrze też, by komplet zawierał nożyczki i inne przyrządy do podcinania brody, a także funkcjonalny trymer – wybierz któryś z modeli dostępnych tutaj: https://www.euro.com.pl/trymery.bhtml.

Zestaw do whisky

Mężczyźni piją whisky – ten topos wytworzył się na przestrzeni dziesiątek lat przez popularne filmy i seriale, w których każdy coś znaczący człowiek sukcesu ma w swoim gabinecie przynajmniej jedną butelkę dobrej whisky. Pozwól się poczuć tak mężczyznom ze swoich rodziny i sprezentuj im np. komplet szklanek wraz z karafką i kamiennymi kostkami, a do takiego zestawu obowiązkowo dodaj oryginalne whisky.

Zestaw do whisky

Alkomat

Nie pozwól jednak, żeby whisky zawróciło Twojemu mężowi, ojcu czy bratu w głowie! Kupno alkomatu jest zawsze dobrym pomysłem! Nawet jeśli ktoś sięga po trunki okazjonalnie powinien sprawdzać, czy w jego organizmie nie ma alkoholu i w związku z tym może bezpiecznie wsiąść za kółko. Wybierz alkomat z kilkoma wymiennymi ustnikami, aby każdy członek rodziny mógł się zbadać w razie konieczności.

Komplet narzędzi

Twórczy mężczyźni lubią oddawać się swoim pasjom w warsztatach lub w ogródkach, tworząc coraz to nowe konstrukcje, które ułatwiają lub uprzyjemniają codzienne życie. Karmniki dla ptaków, nowe ławki do ogrodu czy też kwietniki do mieszkania nie mogłyby jednak powstać, gdyby pan domu nie posiadał odpowiedniego zestawu narzędzi. To dobry pomysł na prezent, tym bardziej, że możesz kupić bardzo estetyczny komplet zapakowany w elegancką walizkę!

Autor oraz zgoda na publikację zdjęcia: euro.com.pl