Martwią Cię wątpliwości co do ojcostwa? Już od 8 tygodnia ciąży możesz się ich pozbyć, wykonując test na ojcostwo. Jego wynik jest równie pewny jak badania realizowanego po narodzinach dziecka, dlatego zapewni Ci spokój na całe życie. Daj sobie szansę na spokojną i piękną ciążę.

Test na ojcostwo od 8 tygodnia ciąży – zawsze pewny

I do tego najwcześniej dostępny. Tego typu badanie wykonuje się na podstawie próbki krwi przyszłej mamy i wymazu z policzka od mężczyzny. Z krwi izolowane jest DNA kobiety i dziecka. Jak to możliwe?
W ciąży w krwiobiegu ciężarnej znajduje się DNA malucha, na podstawie którego można wykonać jednoznaczny test na ojcostwo – dzięki nowoczesnej technologii. To DNA znika po porodzie i jest specyficzne dla danej ciąży. Pobranie próbki krwi przypomina standardową morfologię, jest więc bezpieczne i wygodne.

Stres w ciąży może być niebezpieczny…

Chociaż zwyczajny, naturalny stres związany z czynnościami dnia codziennego nie zaszkodzi dziecku, długotrwałe narażenie na duże napięcie może być szkodliwe. Maluch odczuwa bowiem z Tobą wszystkie nastroje, a hormony stresu docierają też do niego.
Permanentny stres może doprowadzić w rzadkich przypadkach nawet do… poronienia! Co jeszcze grozi dziecku zdenerwowanej mamy? Przede wszystkim niższa waga urodzeniowa czy poród przedwczesny. Jeśli masz wątpliwości co do ojcostwa, możesz odczuwać zbyt duże napięcie, niekorzystnie wpływające na Ciebie i malucha.

Zyskaj spokój już na zawsze

Test na ojcostwo wystarczy wykonać tylko raz w życiu, ponieważ jego wynik nie może się zmienić. Nieważne, czy badanie zrealizujesz jeszcze w ciąży czy po narodzinach – rezultat będzie taki sam. Nasze DNA nie zmienia się i jest ustalone w momencie poczęcia, a co więcej – jest identyczne w każdej komórce organizmu.
Dzięki wykonaniu testu na ojcostwo w ciąży zyskasz więc pewność już na tym etapie. Będziesz mogła w spokoju i radości przygotowywać się do przyjścia dziecka na świat. Znikną nerwy i napięcie, a pojawią się radosne oczekiwanie i spokój ducha.
www.badaniaprenatalne.pl

Zdjęcie ©Evgeny Atamanenko/123rf.com