Przytulanki – zabawki wielozadaniowe

Artykuł sponsorowany

Przytulanki - zabawki wielozadaniowe
Pomagają przezwyciężyć lęk przed ciemnością, są powiernikami najskrytszych sekretów oraz ukojeniem w bólu podczas kolek jak i w przypadku obtartego kolana. Przytulanki, bo o nich mowa to obowiązkowy element dzieciństwa każdego dziecka. Wśród dostępnych obecnie na rynku maskotek dużą wybierać można pomiędzy klasycznymi pluszowymi przytulankami, interaktywnymi zabawkami, jak i pluszakami w formie zwierzątek czy postaci z ulubionych bajek.

Tradycyjne pluszowe misie – ponadczasowe przytulanki

Dziecko posiadające swoją ulubioną zabawkę przywiązuje się do niej w pierwszych miesiącach życia i ta mocna więź trwać może nawet kilka lat. Dlatego warto podarować dziecku wysokiej jakości przytulankę, której staranne wykonanie i wykorzystanie bezpiecznych materiałów będzie gwarancją jej dużej wytrzymałości. Codzienne tulenie i ściskanie, tak samo jak zabieranie zabawki ze sobą wszędzie sprawia, że jest ona narażona na uszkodzenia mechaniczne, którym zapobiegnie wspomniana właśnie wysoka jakość.

Każdy z nas posiadał w dzieciństwie pluszowego brązowego misia z błyszczącymi oczami i odstającymi uszami. Ponadczasowe misie do dziś dominują na rynku zabawek dla najmłodszych. Już sam wygląd puszystego misia o figlarnym spojrzeniu poprawia nastrój dziecka oraz sprawia, że zapomina ono o każdym zmartwieniu czy bólu. Małe dzieci potrzebują dużej dawki bliskości na co dzień, gdy rodziców nie ma w zasięgu ręki maluch wtula się w przytulankę natychmiast się uspokajając i zyskując poczucie bezpieczeństwa.

Przytulanki w formie uroczego misia dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach. Kolorowa zawieszka lub jakieś zabawne akcesorium sprawiają, że miś Twojego malucha będzie oryginalny i nie do pomylenia z żadnym innym.

Pluszowe zwierzątka z lampką pomogą dziecku samemu zasypiać w swoim pokoju

Dzieci zwykle nie darzą sympatią nieprzyjaznej i nieograniczonej ciemności, która w ich wyobraźni przybiera nieraz strasznego wymiaru. Aby zachęcić malucha do spania we własnym pokoju przydatna będzie przytulanka z wbudowaną lampką, która rozjaśni najgłębszy mrok emitując delikatne światło. Pluszowe zwierzaki marki Trudi to wielofunkcyjne przytulanki, które oprócz swojej głównej funkcji, posiadają właśnie lampkę oraz dodatkowo pozytywkę. Kilka melodii oraz różne kolory światła sprawią, że maluch pokocha spanie we własnym łóżku już od pierwszej nocy.

Przytulanki z wbudowaną lampką skutecznie utulą do snu każdego brzdąca zapewniając ochronę przed ciemnością aż do przebudzenia się dziecka w porannych promieniach słońca.

Przytulanki interaktywne – niezwykłe pluszaki, które uczą

Zabawki interaktywne w formie maskotek czyli wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów oprócz bycia najlepszym przyjacielem młodego człowieka gdy przychodzi czas na zabawę są w stanie nauczyć go rozpoznawania kolorów i kształtów, alfabetu a nawet języka obcego. Zabawki te w zależności od modelu mogą wydawać dźwięki, śpiewać piosenki, uczyć nazewnictwa poszczególnych części ciała, czy uczyć nazw zwierząt oraz owoców. Przytulanki edukacyjne, w przeciwieństwie do zwykłych pluszowych misiów należy dobrać adekwatnie do wieku i poziomu rozwoju dziecka, tak, by funkcje oferowane przez zabawkę nie były dla malucha niezrozumiałe.

Pluszowe zwierzątka – zastępują pupila, są pilnymi uczniami i grzecznymi pacjentami

Chętnie wybieranymi przez rodziców i opiekunów przytulankami są pluszowe zwierzątka, których duża liczba umożliwia nie tylko zabawkę w zoo, ale i w szkołę, sklep, czy lekarza. W dzisiejszych czasach maluch może być pluszowe zwierzątko o jakim tylko zamarzy. Krecik, piesek rasy husky, sarenka a nawet mityczny smok lub jednorożec, producenci zabawek dziecięcych są świadomi, że to właśnie zwierzęta wzbudzają w dzieciach najwięcej pozytywnych emocji.

Młode damy nie będą mogły pohamować uwielbienia obdarowane maskotką w torebce. Pieski w torebce to zabawki, które umożliwiają dziewczynkom wygodne przenoszenie swojego pluszowego pupila. Maskotki te można zazwyczaj wyjąć i bawić się nimi oddzielnie, a do torebki włożyć kosmetyki i inne ważne drobiazgi. Jako że najbardziej popularne zwierzęta domowe to psy i koty dostępne są także kotki w torebce o różnym umaszczeniu. Przytulanki w formie zwierzątek wielu dzieciom zastępują prawdziwych pupili, których nie mogą mieć ze względu na warunki mieszkaniowe czy brak czasu lub możliwości ze strony rodziców.

Przytulanki na całe dzieciństwo to te wysokiej jakości

Wybierając przytulankę dla pociechy z pewnością masz przed oczami wszystkie te chwile, w których będzie się ona znajdować u boku dziecka. Zapewne chcesz również, by wybrana przez Ciebie przytulanka była bezpieczna dla malucha i nie popruła się po paru tygodniach. W tej kwestii nie może więc być mowy o kompromisach jakościowych, wykonanie i użyte materiały muszą spełniać pewne wymogi. Jeśli zamierzasz zakupić zwykłego misia zwróć uwagę czy zabawkę tą można prać, gdyż zachowanie higieny w otoczeniu małego dziecka jest niezwykle ważne. Dobra jakościowo maskotka posiada stosowne certyfikaty, atesty i rekomendacje świadczące o jej bezpieczeństwie dla dziecka i spełnieniu ogólnie obowiązujących standardów.

Wysokiej jakości przytulanki sprawdzonych producentów można znaleźć w sklepie:

https://www.hoplik.pl/zul_m_ZABAWKI_Przytulanki-1451.html

Zgoda na publikację zdjęcia: hoplik.pl

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł, polub go proszę lub udostępnij go Twoim znajomym. Dziękujemy! :)