Jak spokojnie przejść przez ciążę i przygotować się do porodu?

Już za moment zostaniesz mamą? Jesteś na początku 9-cio miesięcznej drogi do powitania na świecie małego człowieka? A może razem z mężem lub partnerem dopiero planujecie założyć rodzinę? Jeśli na przynajmniej jedno z powyższych pytań możesz odpowiedzieć „TAK”, to ten artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie!

Pamiętasz to uczucie, kiedy dowiedziałaś się, że spodziewasz się dziecka? Wszechogarniająca radość, samoczynnie wypływający uśmiech na twarzy i łzy wzruszenia – to najczęstsze emocje, jakie wyrażają przyszli rodzicie kiedy opisują moment, w którym dowiedzieli się, że w niedługim czasie powitają na świecie swojego potomka.

Po radości i bezkresnym szczęściu nagle przychodzi panika i strach – przecież ja nie jestem gotowa! Nic nie wiem o porodzie, odpowiednim odżywianiu siebie i dziecka ani o tym, co mi wolno, a czego nie wolno podczas ciąży! Spokojnie i bez nerwów. Jeśli szukasz gorączkowo artykułów i porad typu „ciąża i poród w pigułce”, to lepiej z tego zrezygnuj. W tej chwili potrzebujesz profesjonalnych rad, specjalistycznych artykułów i wsparcia, najlepiej ze strony kobiet, które również są w ciąży. To właśnie dla Was powstało wspaniałe miejsce w sieci, które pomoże Wam przejść przez okres ciąży.

Szkoła rodzenia online to idealna platforma dla Ciebie – tutaj specjaliści odpowiedzą na nurtujące Cię pytania i doradzą w temacie dbania o zdrowie, kondycji fizycznej, połogu czy karmienia piersią. Tutaj znajdziesz cykl 7 filmików, które przygotują Ciebie i Twojego partnera do porodu, a także staną się swoistym przewodnikiem po całym okresie ciąży. Szkoła rodzenia online to jedyne takie miejsce w sieci stworzone właśnie dla Ciebie i Twoich potrzeb.

Jeśli pragniesz poznać więcej cennych porad i wskazówek, poczytać fachowe artykuły z dziedziny medycyny, dowiedzieć się więcej o okresie połogu, roli Taty w całym okresie ciąży, a także o tym, jak odpowiednio skomponować wyprawkę dla malucha, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową https://www.medme.pl/internetowa-szkola-rodzenia/. To jedyna taka szkoła rodzenia online w Polsce stworzona właśnie dla Ciebie!

Zgoda na publikację zdjęcia: medme.pl

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł, polub go proszę lub udostępnij go Twoim znajomym. Dziękujemy! :)