3 ciekawe zestawy Playmobil dla chłopca!

Artykuł sponsorowany

Firma Playmobil na stałe zagościła na półkach dzieci z całego świata. Trudno się dziwić. Bardzo dobra jakość zabawek idzie w parze z oryginalnymi pomysłami ich twórców. Połączenie to sprawiło, że marka zyskała miliony fanów na całym świecie. Dziś skupimy się na trzech ciekawych zestawach tych ponadczasowych, choć istniejących od 1974 roku, klocków.

Kiedy zastanawiamy się nad dobrą zabawką dla naszego dziecka, bierzemy pod uwagę przeróżne czynniki taki jak cena, jakość wykonania, zainteresowania naszego dziecka, atrakcyjność wizualna i praktyczna zabawki. Niektórzy wolą samochodziki, inni pluszaki, jeszcze inni puzzle. Są jednak i tacy, dla których klocki z figurkami to spełnienie marzeń. Dziś skupimy się na tej ostatniej grupie, prezentując 3 niezwykłe zestawy firmy Playmobil.

Oto one:

1. PLAYMOBIL WALKA GLADIATORÓW – gratka dla małych wojowników

Chcielibyście się przenieść w czasy starożytnego Rzymu, kiedy to dwóch gladiatorów walczyło na śmierć i życie w Koloseum, czekając na werdykt cesarza? Teraz to możliwe. Ale nie musicie ryzykować własnym życiem czy zjedzeniem przez lwa, albo inne dzikie zwierzę. Wystarczy ten nieduży, aczkolwiek wystarczający do dobrej zabawy, zestaw, który zawiera figurkę i arenę do samodzielnego złożenia, a także dodatkowo konia wraz z rydwanem oraz groźnego węża i skorpiona! Do dyspozycji naszego małego wojownika pozostaje również jedna z broni. Niech igrzyska się rozpoczną!

2. PLAYMOBIL DOMEK Z HODOWLĄ DLA ZWIERZĄT – uczymy się pomagać bezbronnym

W kolekcji Playmobil znajdzie się również zestaw dla małego miłośnika zwierząt. Marzycie o tym, żeby leczyć w przyszłości te małe bezbronne istoty? A może chcielibyście otworzyć własną hodowlę? Nic prostszego! Wystarczy zestaw z domkiem i hodowlą dla zwierząt i jest to możliwe. W pudełku znajdziecie dwie figurki, domek wraz z wyposażeniem oraz zwierzątka egzotyczne takie jak małpka, wąż, nosorożec czy żyrafa. Jednak nie trzeba się ich bać. Musimy im pomóc, nakarmić i opatrzyć ich rany. Z pewnością okażą wdzięczność.

Szeroki wybór klocków Playmobil dla dzieci znajdziesz na https://heyandplay.pl/category/zabawki-klocki-playmobil

3. PLAYMOBIL PIRACKI STATEK BOJOWY – przygoda na morzu

Wracamy do przygód zapierających dech w piersiach! Kiedy już skończymy walczyć na arenie gladiatorów i nakarmimy wszystkie zwierzęta w Afryce, czas na podbój mórz i oceanów. Na wielkim (bo mierzącym aż 53 centymetry wysokości) statku pirackim na pewno wydaje się to być łatwiejsze. Rozwiń materiałowe czarne żagle z białymi czaszkami i wyrusz w podróż z trzema piratami obecnymi w zestawie. Zdobywaj lądy oraz inne łodzie dzięki armacie oraz pociskom. Stań się władcą wód! I to dosłownie – statek Playmobil utrzymuje się na prawdziwej wodzie.

Zgoda na publikację zdjęcia: heyandplay.pl

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł, polub go proszę lub udostępnij go Twoim znajomym. Dziękujemy! :)